MENU
klinika

Informacionet paraprake të Policisë

Digjet një makinë e parkuar në Elbasan

24.11.2021 - 11:25

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Elbasan.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:55, në Lagjen “Vullnetari”, Elbasan, ku ka rënë zjarr në mjetin tip “Citroen”, në pronësi të shtetasit E. T., i cili ka qenë i parkuar në rrugë, pranë banesës së tij, i cili është djegur pjesërish.

“Më datë 24.11.2021, rreth orës 04:55, në Lagjen “Vullnetari”, Elbasan, ka rënë zjarr në mjetin tip “Citroen”, në pronësi të shtetasit E. T., i cili ka qenë i parkuar në rrugë, pranë banesës së tij, i cili është djegur pjesërish”, thuhet në njoftimin e policisë.

Era e fortë dëmton shtyllat elektrike

Disa fshatra pa energji në Lezhë e Korçë

Ekzekutoi ish-agjentin e Policisë së Elbasanit

Arrestohet në Gjermani shqiptari i shumëkërkuar

Në pranga 3 persona, 1 në kërkim!

Peqin, policia zbulon arsenal armësh dhe drogë