MENU
klinika

Sipas BRITISH GQ

FOTO/ Çiftet më me stil të vitit

28.11.2021 - 14:14

Aty ku dikur Clooneys dhe Obamas sundonin çiftet e veshjes me stil – tani një mori çiftesh të reja të ndritshme dhe brilante me gardërobë ultra-stil që përshtaten kanë marrë kurorat.

Noah Beck dhe Dixie D’Amelio

Yjet më të mëdhenj të Tik Tok nuk po mbretërojnë vetëm në platformën e mediave sociale, por po bëhen me shpejtësi çifti më i veshur bukur i gjenerates-Z.

Idris dhe Sabrina Elba.

Dyshja kanë vendosur të lançojnë një markë podcast dhe stili jete dedikuar marrëdhënieve të quajtur Sable (që është “Elbas” i shkruar mbrapsht)

Beyonce dhe Jay-Z

Mbretërimi i familjes së parë të hip-hop dhe R&B vazhdon.

Travis Barker dhe Kourtney Kardashian


Ky vit ka servirur të gjitha llojet e ngjarjeve “të paprecedentë”, por romanca mes artistit pop-punk Travis Barker dhe yllit të TV realitetit Kourtney Kardashian renditet pikërisht atje te ngjarjet ‘WTF’. Por, hej, funksionon. Shumë mirë për ta.

Justin dhe Hailey Bieber.


Justin dhe Hailey Bieber gjithmonë kanë servirur veshje me stil. Nuk ka si të ndodhë ndryshe me Hailey, një nga modelet më të famshme dhe Justin, super-stari më i njohur.

Lisa Bonet dhe Jason Mamoa


Gjeni veten një grua që ju shikon ashtu siç e shikon Lisa Bonet, Jason Momoa.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly


Çifti ekstravagant gjithmonë tërheq vëmendjen.

Rihanna dhe ASAP Rocky


Nuk kanë nevojë për fjalë, besoj.