MENU
klinika

"Kam katër nëna"

Igli Zarka rrëfen më shumë për jetën e tij

26.11.2021 - 14:19

Aktori Igli Zarka u bë pjesë e ‘Big Brother VIP’, megjithatë rrugëtimi i djaloshit zgjati shumë pak për shkak të problemeve shëndetësore.

Ai më pas lajmëroi ndjekësit se është bërë mirë, madje kohët e fundit i ka pasur të shpeshta daljet publike.

I ftuar në ‘Pardon my french’ ai ka rrëfyer më shumë për jetën e tij, specifikisht për fëmijërinë.

“Prindërit e mi kur isha i vogël punonin 10-12 orë në ditë, ka qenë dhe kohë trazirash, unë përveç nënave të mia, atë nga ana e babait dhe atë nga ana e mamit, kisha edhe në Vlorë një komshie që unë e quaja nëna Lula dhe nëna Lili në Fier. Përveç nënave të gjakut, dy nënat e tjera janë kujdesur për mua që kur kam qenë 1 vjeç dhe shumicën e kohës, nga mëngjesit deri në 6 të pasdites unë e kaloja me to, me fëmijët e tyre. Dhe rrjedhimisht u kthyen në nëna. Ato më ndihmonin shumë kur bëja ndonjë gabim”-tha Igli.

Kujtojmë se ai pati debat me Monikën dhe përmendi prindërit e tij:

“Ngaqë i njoh vuajtjet që ata kanë kaluar që unë të jem këtu ku jam. Unë dhe motra ime, nuk toleroj dot që të më prekin sepse e di çfarë kanë hequr që ne të arrijmë deri këtu. Dhe nuk doja t’i përfshija“.-tha aktori.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


La papritur shtëpinë e Big Brother Vip

Reagon për herë të parë Igli Zarka

Aktori i vetëm që ka dalë nudo në teatër

Sheila Haxhiraj shpreh afeksion për Igli Zarkën e “BB VIP”