MENU
klinika

Poston 3 foto të veçanta

Kryeministri Rama uron ditën e Pavarësisë

28.11.2021 - 11:15

Shënohet sot 109 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të urojë shqiptarët në këtë ditë përmes disa fotove të veçanta.

Ai ka publikuar në Facebook tre foto ku duken dy medalje, njëra me portretin e Ismail Qemalit dhe tjetra me logon e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës, që sot do të nisë punimet në këtë datë të veçantë për Vlorën dhe Shqipërinë.

Ndërsa në foton e tretë duket shqiponja dhe logoja e Aeroportit të Vlorës.


“MIRËMËNGJES GËZUAR 28 NËNTORIN”, shkruan shkurt Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Krenar që ju quajmë mik, partner dhe aleat!"

Blinken uron Shqipërinë për Pavarësinë