MENU
klinika

Sa moment i bukur!

Luana Vjollca ndan fotot me Marget dhe Marinën

26.11.2021 - 14:09

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë dhe vendsoën që ta quajnë vajzëne tyre Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Më e lumtur duket të jetë Luana Vjollca e cila po e shijon në maksimum kohën me të voglën Marget. Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën.

Luana reagoi menjëherë pasi Marina u bë nënën, në një postim ku shkruante:

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Marina dhe Getoari ndan dje emrin e vajzës së tyre, në një postim me foton të dorës së Marget që qëndronte në duart e tyre.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI


24/11/2021”, shkruanin ata në një postim që e kishin ndarë të dy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Marina Vjollca e konfirmoi shatazëninë e saj në fund të muajit gusht, kur ndahu me ndjekësit fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Si e kanë quajtur vogëlushen e tyre?

Marina dhe Getoari zgjedhin emrin e veçantë