MENU
klinika

“Është mbrojtësi im më i madh”

Modelja tregon anën e panjohur të Jason Statham

29.11.2021 - 13:00

Rosie Huntington-Whiteley e ka quajtur të fejuarin e saj Jason Statham “mbrojtësin më të madh” të saj ndërsa ndanë detaje nga jeta e tyre familjare ndërsa përgatiten për të mirëpritur fëmijën numër dy.

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret, 34 vjeç edhe aktori, 54 vjeç, janë fejuar që nga viti 2016 dhe janë bashkë që nga viti 2010 dhe kanë një djalë katërvjeçar të quajtur Jack Oscar.

Duke folur me “The Sun” për marrëdhënien e saj me yllin e “Fast And Furious”, ajo tha se ai i ofron mbrojtje dhe është bërë mentori i saj i madh.

“Ne jemi padyshim të dy ambiciozë dhe të emocionuar për jetën. Jay është mbrojtësi im më i madh dhe shpresoj se ai do të thoshte të njëjtën gjë për mua në lidhje me të. Ai ka qenë një mentor i madh për mua me punën. Ai është i njohur për të qenë i ashpër dhe si dikush që është pak më i butë nga natyra, ai më ka dhënë shumë mbështetje për të marrë vendime të vështira”, tregoi modelja.

Rosie dhe Jason kanë jetuar përtej Atlantikut në një rezidencë prej 14 milionë paundësh në Malibu, por së fundmi vendosën të ktheheshin në Britani të Madhe pasi dëshironin që djali i tyre të rritej në vendin e prindërve të tij.