MENU
klinika

“Nxirr ndonjë foto pa u zhveshur”

Rina i jep përgjigjen epike komentit të ndjekësit

30.11.2021 - 07:21

Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere është e njohur për marrëdhënien e saj me këngëtarin SinBoy. Tanimë, ata prej 3 vitesh bashkëjetojnë së bashku dhe janë një ndër çiftet më ‘cool’ të showbiz-it.

Rina e cila së fundmi ka ndërruar dhe zhanrin e këngëve që sjell për publikun duke lënë pass ‘diss-at’ e repereve ka nisur gjithashtu të provokojë shumë në rrjete sociale. E me të drejtë pasi këngëtarja ka linja trupore tepër të bukura për t’u ekspozuar.

Mirëpo, duket se provokimet e saj edhe pse pëlqehen nga shumica, ka nga ata që kanë edhe kritika për pozat e saj afër erotikes. E në një postim të bërë ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqej me të shkurtra një ndjekës i ka komentuar:

Qite naj her naj foto normal pa u desh oj loqk

Dhe nëse po vrisnit mendjen për përgjigjen e këngëtares, ajo shumë thjesht i është përgjigjur:

S’du

Së fundmi bukuroshja na ka surprizuar me lajmin se do të sjellë një album të plotë. Ajo gjithashtu na ka treguar dhe titullin e albumit dhe të këngëve që ai do të mbarttë. Teksa krahas tyre, Rina na ka zbuluar se data e publikimit të albumit për të ka një simbolikë shumë të veçantë. Albumi me 9 këngë u lançua me 9 nëntor. Të gjitha këto 9-ta përkojnë me vitin e saj të lindjes që është 1999.

Vetëm një më parë, Rina ka publikuar këngën e saj më të re “Aver”, por për gjithë dashamirësit e bukuroshes ajo ka treguar se nuk ka gjë që e ndal dhe jo më larg se para pak ditësh u publikua kënga më e re e albumit “Mia”, e cila ka mbi 500 mijë klikime.