MENU
klinika

Një person i lënduar

Aksident në Durrës, përplasen dy automjete

17.12.2021 - 13:35

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Durrës.

Mësohet se drejtuesi i automjetit H.S., është përplasur me një tjetër  automjet i cili drejtohej nga shtetasi Gj.N.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar pasagjeri J.Ç., i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/Informacion paraprak

 

 

Rreth orës 11:00, në lagjen Nr.14 Durrës, automjeti me drejtues shtetasin H. S., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Gj. N. Për pasojë është dëmtuar pasagjeri J. Ç., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.