MENU
klinika

Çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn

07.12.2021 - 15:31

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët.

Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo dhe reagimet e banorëve priten me shumë kuriozitet.

Kjo lojë aludohet prej kohësh, por Arbana Osmani e konfirmoi vetëm pak minuta më parë nëpërmjet një InstaStory.

Kujtojmë se Donaldi është në qendër të vëmendjes për lidhjen me Beatrixin dhe ish dashurisë me Bora Zemanin.