MENU
klinika

“Kam vite pa pasur dikë afër”

Beatrix përlotet kur flet për Donaldin

12.12.2021 - 13:45

Beatrix dhe Donaldi janë konfirmuar prej kohësh si çift dhe të dy e kanë shprehur hapur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit. Këngëtarja ka folur për situatën e treguar gjatë një bisede me banorët e tjerë dhe ka treguar se ka shumë vite pas pasur dikë në krah.

Ndërkohë, Arjola e ka mbështetur dhe i ka thënë se në këtë mes ajo nuk ka asnjë faj.

Pjesë nga biseda:

Beatrix: Më vjen keq se është diçka e re për mua. Kam shumë vite pa pasur dikë afër, në krah. Këtu në “Big Brother” më ndodhi.

Arjola: Jo shpirt, është krejt normale, të kam thënë. Është supërnormale. Faji nuk qëndron te ti.

Beatrix: Jam në siklet, s’po di si më ecën.

Arjola: Faji nuk qëndron tek ti shpirt. Ti s’ke pikë faji në këtë mes. Në qoftë se të gjithë kanë faj, ti s’ke faj. Edhe ta kuptoj, absolutisht ta kuptoj.

Beatrix e ka shprehur vazhdimisht se ndihet në siklet për lidhjen e saj me Donaldin,për shkak se ai kishte lënë diçka pezull jashtë me Bora Zemanin, të cilën e puthi kur hyri në shtëpinë e “Big Brother Vip” e më pas i dërgoi varësen e tij për përvjetor. Vetë Donaldi deklaroi më vonë se me Borën çdo gjë ka marrë fund.