MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 5 dhjetor 2021

05.12.2021 - 07:00

strong>Monedha e eurozonës, shitet sot me 121.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 141.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.94 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN