MENU
klinika

Sarandë

Dhunon djalin dhe bashkëshorten, arrestohet 51-vjeçari

27.12.2021 - 10:25

Policia e Sarandës ka arrestuar një 51-vjeçar, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Në pranga ka rënë shtetasi Th. V., i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

“Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”,shtetasin Th.V.,51 vjeç, banues në lagjen Nr.3 Sarandë, sepse ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kush është kompania në qendër të skandalit

Kostot dhe përfitimet e landfillit të ri të Vlorës!

U nisën nga Llogoraja në Karaburun

Humbin turistët francezë në Vlorë

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj