MENU
klinika

26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Përplasen dy automjete në Krujë

04.12.2021 - 15:19

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë.

Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K.

26-vjeçari  është transportuar në spitalin e Traumës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Krujë/Informacion parparak

Më datë 04.12.2021., rreth orës 10:40, në vendin e quajtur Krastë Krujë, nje automjet me drejtus shtetasin E. K., ka goditur automjetin me drejtues shtetasin L. K., 26 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e traumës në Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vendimi i Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve

Emiriana Sako kërkoi t’i hiqej gjoba prej 100 mijë lekësh

Nuk justifikonte një apartament dhe...

KPA shkarkon nga detyra gjyqtaren Marjana Velçani

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj

“Në emigracion ka rroga më të larta…”

Rama: Mos prisni t’ua sjellë shteti punën në shtëpi!