MENU
klinika

“Një fillim i ri e i bekuar”

Rama në Thumanë: Nga zemra e tërmetit vrastar…

24.12.2021 - 18:16

Kryeministri Rama ka vizituar pasditen e sotme në vigjilje të Krishtlindjes, Thumanën qyteti i cili u dëmtua më së shumti nga tërmeti i Nëntorit të 2019.

Falë rindëtimint, Thumana është kthyer sot në zemrën e rilindjes ku po ndizen dritat e shtëpive të reja në një fillim të ri të jetës.

Postimi i Kryeministrit Rama:

Thumanë – Në vigjiljen e Krishtlindjeve familjet e zonës që ishte zemra e tërmetit vrastar, kthehen në zemrën e Rilindjes pas tragjedisë, për të ndezur dritat e shtëpive të tyre të reja, në një fillim të ri e të bekuar të jetës

Vendimi i Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve

Emiriana Sako kërkoi t’i hiqej gjoba prej 100 mijë lekësh

Nuk justifikonte një apartament dhe...

KPA shkarkon nga detyra gjyqtaren Marjana Velçani

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj

“Në emigracion ka rroga më të larta…”

Rama: Mos prisni t’ua sjellë shteti punën në shtëpi!