MENU
klinika

Pranga shoferit dhe pasagjeres

Sekuestrohet një sasi droge në Qafë-Botë

30.12.2021 - 10:29

Sekuestrohet një sasi droge në Qafë Botë. Mësohet se droga është sekuestruar mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:00.

Bëhet e ditur se lënda narkotike, është gjetur në një automjet që po tentonte të kalonte drejt Greqisë, ndërsa në pranga ka rënë një 52-vjeçar nga Navarica e banues në Sarandë si dhe një 36-vjeçare nga Delvina, pasagjere ne mjet.

Të tjera detaje priten që të zbulohen në orët në vijim.