MENU
klinika

Krujë

Vepra të turpshme me të miturën, arrestohet 50-vjeçari

31.12.2021 - 15:42

Policia e Krujës ka vënë në pranga një 50-vjeçar për vepra të turpshme.

Sipas burimeve zyrtare, Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë ndaluan shtetasin Sh. P., 50 vjeç, banues në fshatin Derven, Krujë, për veprën penale “Vepra të turpshme”, pasi ka kryer vepra të turpshme me një shtetase të mitur.

Pas denoncimit të familjes në policia, 50-vjeçari është shoqëruar në Komisariat, ku po merret në pyetje.

Vendimi i Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve

Emiriana Sako kërkoi t’i hiqej gjoba prej 100 mijë lekësh

Nuk justifikonte një apartament dhe...

KPA shkarkon nga detyra gjyqtaren Marjana Velçani

400 kandidatë për kryetarë në 61 degë deri më tani

Zgjedhjet brenda PS/ Shtyhet afati deri 31 maj

“Në emigracion ka rroga më të larta…”

Rama: Mos prisni t’ua sjellë shteti punën në shtëpi!