MENU
klinika

U nis për në shtëpi por nuk arriti kurrë

Zhduket në rrethana të paqarta biznesmeni grek

29.12.2021 - 13:39

– Një biznesmen grek është zhdukur mbrëmjen e djeshme në rrethana ende të panjohura në Liossia.

Mësohet se George Kyparissis, pasi kishte dalë me miqtë mbrëmjen e së mërkurës nuk u kthyer më kurrë në shtëpi edhe përse u nis drejt saj.
Ishin familjarët dhe miqtë ata që ndritën alarmin për zhdukjen e biznesmenit dhe policia prej atij momenti ka nisur hetimet.

Kyparississ kishte një biznes me pjesë këmbimi të makinave në Menidi dhe Efkarpia të Selanikut.
Sipas informacioneve nga mediat lokale, në Spatë janë gjetur makina të djegura që mendohet se kanë lidhje me zhdukjen e biznesmenit.

Shqiptari ndihmoi autorin të arratiset

Del video, si u rrah biznesmeni grek në mes të rrugës

Rrahën për vdekje grekun jashtë një lokali nate

Dy shqiptarët akuzohen për vrasje me paramendim

Alexis Tsipras: Do ta paguani këtë gjë...

BE: Nuk i hapëm negociatat me Shqipërinë!

"Mitsotakis hiq dorë nga armët, le të bëjmë paqe!"

Politikani turk shpalos flamurin para Parlamentit të Greqisë

Në banak shisnin mish, por pas tij kokainë

Goditet banda shqiptare e drogës në Athinë