MENU
klinika

Vdes në vend shoferi

Aksident i rëndë! Makina del nga rruga

07.01.2022 - 10:23

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Velipojë. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal në anë të saj.

Për pasojë ka ndërruar jetë në vend një person identiteti i të cilit mbetet ende i panjohur.