MENU
klinika

Kush janë të arrestuarit dhe pse akuzohen

Aksion i madh policor në orët e para të mëngjesit

19.01.2022 - 11:11

Një aksion i madh policor është zhvilluar në qytetin e Vlorës, që ka çuar në pranga disa persona gjatë orëve të para të mëngjesit.

Korespondenti i Panorama bën me dije se personat që janë ndaluar nga policia akuzohen si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

Mësohet se pesë personat e ndaluar janë nisur për në Tiranë rreth orës 05.15 të mëngjesit.

Pesë të arrestuarit janë:

1-Paulin Koci,

2-Petrit Pashaj,

3-Dushan Spahiu,

4-Fatjon Belaj,

5-Qazim Ismaili,