MENU
klinika

"Ilirin e kam qejf si lojtar..."

Fifi tregon të pathënat: Nuk flisja me Romeon

17.01.2022 - 10:52

Fifi ditën e sotme foli ekskluzivisht për “Fan Club” dhe tregoi disa të pathëna pa flitra. Ajo u ndal te miqësitë, për të cilat ka folur se kanë shumë rëndësi për të.

“Kam bërë miq, Kledin, shumë e lumtur që kam njohur një njeri si ai, i pastër, i saktë, shumë nice. Bushin tem, nëse në atë shtëpi janë futur 20 e ca banorë në kohën që isha unë, i vetmi banor që më ka mbështetur e mbrojtur është bushi. Kur më shikonte se kam pi 4 birra, më thoshte pastaj jo bush.

Pastaj Donaldin që e kam pas takuar vetëm 1 herë. Romeon e kam pas shumë shok e kisha pak kohë që nuk flisja me të. Kur e pashë Donaldin thashë po tani, e muajin e parë kam pasur përplasje me të.”

Ndërsa kur u pyet se pse nuk përshëndeti Ilirin dhe Arjolën gjatë spektaklit të Vitit të Ri, Fifi tha se balerinin nuk e përshëndeste dot pas atyre që kishte thënë.

“Ilirin nuk e përshëndes kur mendon se aktroj për një gjë timen shëndetësore, edhe pse kërkoi falje. Jo se e kam kuptuar pas se nuk ke aktruar, por të ka rënë të fikët vërtetë.

E kam qejf si lojtar, se di ta nxjerrë vetën nga situata ma së miri në botë. Iliti është 21 vite më i madh se unë, mundet me qenë babai im. Ai ka me dit me e nxjerr situatën ma mirë se unë. Ndoshta edhe ai ka qenë si unë kaq ekspresiv kur ka qenë në moshën time, ose unë si ai kur të shkoj në moshën e tij

Arjolën nuk e përshëndeta, se isha atë natë në koncert dhe nuk e dija se si ka shkuar rrjedha e spektaklit. Kur shkova më tha Paloma se e kam përshëndetur unë dhe përshëndeta ata që i kam xhan”, përfundoi Fifi.