MENU
klinika

E akuzuan për photoshop!

Kim Kardashian fshin foton nga Instagram-i (foto)

27.01.2022 - 12:31

Kim Kardashian nxitoi të fshinte një foto me bikini nga Instagrami i saj pasi fansat e kuptuan se mund të ishte fotoshopuar.

Në foto, themeluesja e Skims modelon një pale rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të përqendroheshin te moda, ndjekësit i prekën këmbën që dukej e shtrembëruar dhe shfaqte një kthesë pas gjurit.

Edhe pse Kardashian shpejtoi ta fshinte foton dhe ta ri-ngarkonte serialin pa imazhin e dëmtuar, një llogari fansash gjithsesi arriti ta kapte dhe ta ripostonte atë.

“Kim çfarë ndodhi me këmbën tënde?” pyeti një fans.

Themeluesja 41-vjeçare e KKW Beauty nuk i ka pranuar publikisht akuzat e Photoshop-it.

Rikujtojme se Kim Kardashian nuk është duke komunikuar me ish-bashkëshortn e saj 44-veçar Kanye West. Ylli I “Keeping Up With the Kardashians” thjesht dëshiron të ec pëpara bazuar intervistës së fundit të reperit, ku ai foli për betejat që po përballet me ish-in e tij dhe gjithashtu pretendon se ai “Nuk u lejua të dinte” se ku po mbahej festa e 4-të e ditëlindjes së vajzës së tyre, Chicago.

Disa burime pranë Kim Kardashian për “HollywoodLife” thanë dhe shpjeguan pse Kim ka vendosur të të ndjekë rrugën më korrekte dhe morale kur bëhet fjalë për Kanye.