MENU
klinika

Brenda ditëlindjes së Stormit dhe Chicagos

Kylie “sqaron” nje herë e mirë thashethemet e shtatzënisë

16.01.2022 - 12:55

Vajza e Kim Kardashian, Chicago West dhe vogëlushja e Kylie Jenner, Stormi Webster festuan ditëlindjet e bebusheve së bashku.

Nënat publikuan momentet e bukura në llogaritë e tyre të “Instagram” të dielën për të dokumentuar festimet madhështore të ditëlindjes, e cila ishte me temën e kukullës Barbie dhe LOL.

Ndërsa Chicago feston sot ditëlindjen, Stormi i është bashkuar familjes për një festë para ditëlindjes në mënyrë që vogëlushet të gëzojnë të dyja.


Në fotot e shpërndara nga nënat e “Keeping Up With The Kardashians”, fansat mund të dallonin një pankartë rozë të adhurueshme që lexonte emrin e Stormit dhe të Chicagos.

Në një foto tjetër të shpërndarë nga Kim, një sfond i mbushur me tullumbace ishte vendosur për fotot.

“Princesha” e Kim Kardashian Chicago, u vesh me një veshje tërësisht rozë për të shënuar ditën e saj të veçantë dhe e kombinoi look-un e saj me një xhaketë pellushi. Vajzës së ditëlindjes i është bashkuar edhe kushërira Dream, vajza e Rob Kardashian.

Një nga gjërat që tërhoqi më shumë vemëndjen, ka qenë edhe një nga postimet në “story” të Kylie Jenner, e cila na hoqi kuriozitetin për shtatzëninë e saj. Ajo publikoi një selfie në pasqyrë, ku dukej barku ende i rrumbullakosur.