MENU
klinika

“E kemi nisur nga zero, i di hilet”

Salianji mesazh demokratëve: Kemi zgjedhur të ardhmen dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta

21.01.2022 - 21:14

Drejtuesi politik i qarkut të Korçës për Partinë Demokratike, Ervin Salianji pohon se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen.

Nga Devolli ai pohon se PD do t’i shtrijë dorën kujtdo që ka kontribuar.

MESAZHI I SALIANJIT

Devoll.
Si shumë prej demokratëve të tjerë e kemi nisur nga zero dhe e di si është rrugetimi brenda partisë, i di hilet, padrejtësitë dhe mungesën e meritës! Bashkë kemi zgjedhur të ardhmen dhe së bashku do ti shtrijmë dorën kujtdo që ka kontribut, zotimi është se gjithkujt do ti jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta ✌🏻💪🏻

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri