MENU
klinika

Zbulohet gjinia e bebit

Arbana konfirmon shtatzëninë në finale

19.02.2022 - 14:54

Në fillim të mbrëmjes së mbrëmjes së djeshme, në finalen e madhe të “Big Brother VIP”, Arbana Osmani dha lajmin se është në pritje të ëmbël, duke befasuar kështu të gjithë publikun.

“Këtë vit Big Brotherin e kanë prezantuar dy veta”,-tha moderatorja e cila nuk e ka fshehur dot lumturinë, teksa është përlotur teksa ka dhënë lajmin e madh.

Sakaq, burimet për “Kryefjala” bëjnë të ditur se Arbana është në muajin e saj të katërt dhe është në pritje të një vajze. Ndërkohë, pyetur nga finalistët për këto detaje Arbana tha se është ende herët.

Kujtojmë se moderatorja është nënë e dy djemva, Jonit dhe Diellit i cili erdhi në jetë në 2020.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ka një mesazh për të gjithë!

Arbana Osmani është lodhur nga kjo pyetje!

Nga largimi i Fifi-t te hyrja e Bora Zemanit në shtëpi

Arbana Osmani zbulon prapaskenat e “Big Brother VIP”