MENU
klinika

Shkaqet

Ndërron jetë në burgun e Peqinit një i paraburgosur

09.02.2022 - 12:31

Një i paraburgosur ka humbur jetën këtë të mërkurë në burgun e Peqinit.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se ka ndërruar jetë në spitalin e Peqinit shtetasi, Andi Gjoci 46 vjeç.

46 vjeçari, i dënuar për vdekje fillimisht mësohet se ka marrë ndihmën e parë mjekësore në paraburgimin e burgut dhe më pas ka ndërruar jetë në spitalin e Peqinit.

Sipas informacioneve mësohet se 46 vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ngjarje e rëndë në burgun e Peqinit

I dënuari i jep fund jetës në qeli