MENU
klinika

“Të korruptuarit kundër shqiptarëve”

PD: Cili është pazari i takimit Berisha-Dako në Durrës?

25.02.2022 - 12:55

Partia Demokratike , në një komunikim në Facebook bën me dije se të korruptuarit dhe non-gratat janë ata që mbajnë njëri-tjetrin dhe se janë pozicionuar kundër shqiptarëve.

Gjithashtu PD shton se Vangjush Dako sëbashku me ish-kryeministrin Sali Berisha po përpiqen të fitojnë në kurriz të demokratëve,.

Statusi

Non grata me Dakon e Durrësit po përpiqen të përfitojnë në kurriz të demokratëve. Të korruptuarit dhe non-gratat po mbajnë njëri-tjetrin kundër PD, kundër shqiptarëve.

 

 

Këta nuk duan që Shqipëria të ndryshojë!

7 ditë kohë për t’i dhënë fund krizës politike

Ministri bullgar merr në dorë krijimin e qeverisë së re

Medalje ari dhe rekord kombëtar

Luiza Gega, krenaria në Lojërat Mesdhetare

Punëtorët në grevë

Kaos në aeroportet e Evropës

“Premtimi për Shqipërinë dhe M. e Veriut duhet të ishte mbajtur”

Ministrja e Jashtme gjermane: Të përshpejtohen negociatat…