MENU
klinika

Nuk dihen shkaqet

Përfshihet nga flakët banesa në Durrës

25.02.2022 - 12:47

Një banesë në lagjen nr.11 të qytetit të Durrësit është përfshirë nga flakët.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj tha për BalkanWeb se banesa është e braktisur dhe prej kohësh shërbente si strehë për endacakët apo përdoruesit e lëndëve narkotike.

Ndërkohë shërbimet zjarrfikëse janë nisur drejt vendit të ngjarjes për të bërë të munduar shuarjen e flakëve.

Digjet Banesa Ne Durrres

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNTemperatura deri në 37 gradë këtë fundjavë

I nxehti afrikan godet Shqipërinë

Zbulohet “shtëpia e barit”

Në pranga 23-vjeçari i shpallur në kërkim

Çfarë u vendos për Arian Ndojën?

Vendimi i KPK-së për prokurorin e Durrësit

Çfarë shkruan kryeministri?

Dita nis me… portin e ri të Durrësit!