MENU
klinika

‘Hap dyert javën e ardhshme’

Rama nxjerr pamje nga kompleksi i banimit në Manëz

03.02.2022 - 11:27

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga kompleksi i banimit në Manëz i rindërtuar pas tërmetit të 26 Nëntorit.


Rama shprehet se këto apartamente do të hapin dyert javën e ardhshme për 226 familje.

“Mirëmëngjes dhe me apartamentet e reja në Manëz të Durrësit, të cilat do të hapin dyert për 226 familje javën e ardhshme, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.