MENU
klinika

Elbasan

Humb kontrollin e biçikletës, humb jetën 56-vjeçari

05.03.2022 - 10:30

Një person i cili po drejtonte biçikletën e tij në fshatin Hajdaran të Elbasanit, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një kanal. Si pasojë ka ndërruar jetë Xh.Q 56-vjeç.

Dyshohet se shkaku i aksidentit fatal ishte mosfunksionimi i frenave.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.