MENU
klinika

Vajzat VIP na e dhanë një ide

Çfarë do të veshim këtë verë në plazh?

04.04.2022 - 10:54

Personazhet tanë të ekranit nuk pritën verën për të nisur pushimet, por që prej janarit e deri tani i kemi parë në ishujt tropikalë duke shijuar detin, rërën e diellin. Pozat në rrjete sociale nuk kanë munguar e më këtë rast na kanë dhënë edhe ide për rroba banjot që do blejmë këtë verë. Dhe duket se këtë vit do mbizotërojnë truporet. Po, e dimë, nuk janë dhe aq të rehatshme pasi lahesh në det dhe nuk të lejojnë të nxihesh plotësisht, ama këtë verë duket se do sakrifikojmë pakëz. Ose bëni si bëni dhe vishini sa për disa foto të bukura. Fundja truporet kanë një të mirë: Të nxjerrin në supër formë! Më poshtë ju sjellim disa foto nga personazhet tanë që kanë zgjedhur të veshin trupore gjatë pushimeve këtë vit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ndonëse në krye të listës për numrin e viktimave

Plazh në mes të pandemisë