MENU
klinika

Rikthehet sërish!

Cili detaj e ndryshon krejtësisht veshjen?

23.04.2022 - 10:09

 

Nga xhinset e gjera te bluzat, nga printet  te pulovrat, shumë artikuj në modë këtë vit mund të bien edhe më shumë në sy me një rrip elegant. Ndonëse prej pak kohësh janë lënë në harresë, rripat po rikthehen me gjithë shkëlqimin e tyre. Nëse dëshironi të përshtateni me këtë trend, shikoni kombinime me stil.

Nëse mbani rregullisht rrip, preferoni një pamje më konvencionale. Mund t’i shtoni më shumë pamje xhinseve të gjera dhe xhaketës oversize, që është tendenca kryesore e vitit. Një detaj mjaft interesant janë dhe rripat zinxhir. Vendosja e një zinxhiri mbi xhinse mund t’i shtojë hijeshi veshjes tuaj.

Image may contain Clothing Shoe Footwear Apparel Human Person Sunglasses Accessories Accessory Blonde and Kid

 

Reagime të forta nga figura të njohura

Vendimi për abortin/ Çfarë po ndodh në SHBA

“Këngëtare tallavaje”!

Vijon sherri mes Fifit dhe Zhaklinës

“Unë s’e kam patur suksesin që ke ti me femrat”

G-Bani ngacmon Donaldin në studio