MENU
klinika

Kopja e tij

Dj Sardi zbulon për herë të parë portretin e të birit!

23.04.2022 - 09:59

Dj i njohur shqiptar Sardi Shehu dhe partnerja e tij Jonisa Sinorukaj, pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë. Sipas publikimeve të tyre në rrjetet sociale ata mirëpritën një djalë që e quajtën Zais Denzel Shehu.

Ditën e sotme djali i tyre i vogël ka bërë tre muaj nga ardhja në jetë dhe me atë rast Sardi ka ndarë një foto të ëmbël me të voglin në rrjetet sociale. Me të birin në krevat dhe vetë në gjumë, Sardi shkruan: “ Mami mendoj që ta zgjojmë babin se boll ka fjetur. Se u në bëra 3 muaj sot dhe tani është ora për të luajtur”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Të dua dhe pse s’të kam takuar”

Dj Sardi konfirmon se do bëhet baba me fotot më të ëmbla