MENU
klinika

“Le të fillojnë…”

Tërmeti në Shqipëri, Donaldi bën reagimin epik!

23.04.2022 - 10:02

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vendin tonë. Sipas të dhënave të para sizmologjike, tërmeti është ndjerë në Tiranë, Durres, Shkodër, Lezhë, Korçë, Vlorë etj.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Bosnje-Hercegovinë me magnitudë 5.9 në një thellësi 2 kilometër nëntokë.

Nga tërmeti në vendin tonë nuk ka raportime për dëme materiale.

Për të ç‘dramatizuar pak situatën ka reaguar edhe aktori shqiptar Donald Veshaj, i cili bën reagimin epik, edhe pse s’dimë të qeshim apo të qajmë.

“Le të fillojnë telefonatat: “A e ndjeve tërmetin?”, shkruan aktori i humorit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Aktori ngatërron emrin e Beniadës me atë të ish-të dashurës

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkaktojnë ‘furtunë’ në internet