MENU
klinika

Ja si përgjigjet modelja

A ka gjetur Beniada ndonjë “Don Zhuan”?

16.05.2022 - 10:57

Beniada Nishani u kthye menjëherë në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar, që kur ishte brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Edhe pas daljes, ajo ka sërish një vëmendje të madhe nga ndjekësit e saj.

Së fundmi , ajo ka publikuar disa video në “Instastory”, ku ndër të tjera modelja tha se e pyesin shumë shpesh “A je fejuar”?

“Sa erdha këtu në Shqipëri vazhdojnë më pyesin: Beniada je e fejuar? Beniada je e lidhur? Beniada ke gjetur një Don Zhuan? Po unë se dua Don Zhuan”, thotë Beniada në video.

Më pas, ajo publikoi dhe një tjetër video:

“Për çfarë duhet burri? Për të të fërkuar një çik, kështu e tha vjehrra Aldës. Ikën gratë ikën, me burrë pa burrë.”

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Alesia Bami rrëfen prapaskenat e ftesës që iu bë modeles

A u bë xheloze që Beniada Nishani do prezantojë emisionin e saj?