MENU
klinika

Performanca në Eurovision

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin

16.05.2022 - 10:47

Mes kritikave dhe komenteve pozitive që këngëtarja Ronela Hajati mori pas skualifikimit të saj në Eurovizion, një tjetër emër ka reaguar ndaj performancës së saj.

Albërie Hadergjonaj me anë të një foto të këngëtares Rona Nishliu e cila përfaqësoi Shqipërinë në këtë festival në vitin 2012 krahas fotos ajo ka shkruar:

“Me ktë nuk qeshi Europa por na zbardhi faqes!!!!!!”

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin me anë

Kujtojmë se këngetarja Rona Nishliu u rendit në vendin e pestë në tabelën përfundimtare të pikëve, duke u konsideruar si një ndër performancat më të mira dhe duke shënuar arritjen më të madhe që Shqipëria ka pasur në skenën e Eurovisionit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fitoi Festivalin e RTSH-së me këngën dedikuar djalit sekret nga Veriu!

Young Zerka hakmerret në mënyrën e tij ndaj Ronela Hajatit

Përse duhet të jemi të turpëruar?

Gazetari del në mbrojtje të Ronelës dhe Elsa Lilës