MENU
klinika

Po udhëtonte me tifozët e Romës

Arrestohet vëllai i Nuredin Dumanit në portin e Durrësit

24.05.2022 - 11:07

Vetëm pak minuta më parë është arrestuar vëllai i Nuredin Dumanit në portin e Durrësit.

Ronald Dumani po udhëtonte me tifozët e Romës drejt Shqipërisë. Burime për Fjala.al bëjnë me dije se familja e tij ndodhej në një traget tjetër.

Rikujtojmë se Nuredin Dumani është një nga emrat më të përfolur në botën e krimit, i cili u arrestua mbrëmjen e 29 marsit të vitit 2022 në Fier.

Nga dëshmia e tij pas bashkëpunimit me drejtësinë, janë zbardhur të paktën 12 ngjarje kriminale, vrasje dhe atentate të parealizuara.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pritet të zbardhen vrasjet e bujshme

Nuredin Dumani bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë

Çfarë fshihet pas arrestimit të tij

“FBI” shqiptare merr në pyetje Nuredin Dumanin