MENU
klinika

Pamjet spektakolare

Billboard Music Awards: çfarë veshën yjet

16.05.2022 - 10:58

Shihni në vijim se çfarë veshën yjet në tapetin e kuq në Billboard Music Awards 2022 në Las Vegas.

Kylie Jenner

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/ GETTY IMAGES

Travis Scott, Stormi Webster & Kylie Jenner

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: MATT WINKELMEYER/GI FOR MRC

Doja Cat

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GETTY

Megat Thee Stallion

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GETTY

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: TODD WILLIAMSON/NBC/NBCU PHOTO BANK VIA GETTY IMAGES

Sean “Diddy” Combs

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: MATT BARON/SHUTTERSTOCK

Latto

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: CHRISTOPHER POLK/NBC/NBCU PHOTO BANK VIA GETTY

Becky G

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GETTY

Dove Cameron

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GETTY

Ty Dolla $ign

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GETTY

Chance Combs, Jessie James Combs & D’Lila Combs

 

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: BRENTON HO, BILLBOARD

 

Chloe Bailey

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GI

Michael Bublé

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: FRAZER HARRISON/GI

Anitta

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: BRENTON HO, BILLBOARD

Mari Copeny

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

FOTO: MATT WINKELMEYER/GI

Jack Harlow

Billboard Music Awards: Ç’veshën yjet

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Artisti me më shumë nominime në “Billboard Music Awards” për 2022

Me siguri nuk i dini këto fakte për The Weeknd