MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 28 maj 2022

28.05.2022 - 07:30

Monedha e eurozonës shitet sot me 121.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 113.1  lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 88.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 117.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.89 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN