MENU
klinika

Nga Totti, te Conte e të tjerë

Figurat më të njohura që do të jenë në finalen e Tiranës

24.05.2022 - 20:02

Mbrëmja e nesërme në “Air Albania” do të jetë një festë kombëtare, duke parë edhe masat e marra nga qeveria shqiptare, duke dekretuar edhe ditë pushimi për të gjithë administratën.

Finalja e Ligës së Konferencës duhet mbajtur mend në Shqipëri, por pa dyshim që këtë eveniment do ta nderojnë edhe shumë figura të tjera të rëndësishme, përveç pjesëtarëve të dy skuadrave finaliste.

Priten ndër figurat më të shquara të të gjitha rangjeve, ku spikasin legjenda e Romës, Francesco Totti apo edhe Luis Figo, Antonio Conte, Zibi Boniek etj.

Ndërkohë, në “Air Albania” ka konfirmuar prezencën e tij edhe ish-kryeministri i Italisë, Masimo D’Alema, apo edhe kantautori i famshëm roman, Antonelo Venditi, një prej ultrasve më të spikatur të skuadrës verdhekuqe. Pa harruar kreun e UEFA-s, Ceferin, dhe të famshin Boban.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mourinho elozhe Kumbullës dhe stadiumit

“Finale historike, Roma të shkruajë historinë”