MENU
klinika

Aksident në Fier

“Ford”-i përplaset me “X 5”-n, plagosen dy shoferët

20.05.2022 - 09:45

Një aksident është shënuar në aksin Fier-Levan në afërsi të zonës së njohur si “Liqeni”.

Gazetari Ervis Kuçi, raporton për “BalkanWeb” se dy automjete, një “Ford” dhe një “BMW X5”, janë përplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesit e mjeteve.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal i Fierit, për të marrë ndihmën e nevojshme, ndërkohë që Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po tenton të ndërtojë dinamikën e plotë të saj.

Ja akset ku ndalohet qarkullimi i automjetëve

Fieri vijon me zbatimin e “Të dielës pa makina”

E shiti makinën disa herë

Arrestohet për mashtrim i riu në Fier

Nisin punimet për Parkun e Karavastasë

Rama: Këtu mbaron edhe i gjithë tensioni i Braçes

"...PS është shembull për politikën"

Zgjedhjet në PS e Beratit, Çuçi prezanton kandidatët