MENU
klinika

Mesazhi i ish-këshilltarit

Gjeneral* Ahmetaj, përulje me respekt: “President Bujar NISHANI, qytetar shëmbullor, zyrtar model dhe shtetar i përgjegjshëm” !

28.05.2022 - 18:40

Mes miqsh, figurash të njohura të politikës dhe jo vetëm, edhe gjeneral Piro Ahmetaj ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

Postimi i Gjeneralit në Facebook: