MENU
klinika

Çifti më i ri i showbizit shqiptar...

Kledi Hysa në lidhje me këngëtaren e njohur?

20.05.2022 - 10:15

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për moderatoren Evi Reçi dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Kryefjala.com. Sakaq, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht. Për shembull, së fundmi janë të dy në VlorëTë gjithë fansat kuriozë presin me padurim një reagim nga Evi dhe Kledi.

   

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Reality-show u rikthye pas katër vitesh

Këta janë konkurrentët VIP të “Big Brother Albania”

Më në fund konfirmojnë lidhjen?

Postimi i Sheilës me Kledin na la pa fjalë