MENU
klinika

Epiqendra, mes dy qyteteve

Lëkundje tërmeti në Maqedoninë e Veriut

27.05.2022 - 09:30

Një tërmet është regjistruar në Maqedoni të Veriut.

Epiqendra e këtij tërmeti ka qenë në mes të Tetovës dhe Gostivarit dhe magnituda raportohet të ketë qenë 3.4.

Për tërmetin ka dhënë informacion edhe faqja “EMSC Last Quake”.

Lëkundjet janë ndjerë në 09:11.