MENU
klinika

Foto+Video/ Të ftuar specialë në stadium

Muzikë dhe spektakël, Tirana feston titullin

26.05.2022 - 22:10

Tirana feston titullin kampion numër 26 me një koncert festiv në stadiumin “Selman Stërmasi” ku pasditen e sotme mori edhe trofeun e kampionit në Superiore.

Bardheblutë kanë organizuar një mbrëmje festive duke hapur dyert e stadiumit për një spektakël me vallëzime, muzikë e më të ftuar special si Reshat Arbana, Pajtim Struga, Ledio Lako, Renis Gjoka, Ronela Hajati, Valbona Mema, etj. për një nate të paharrueshme.

Një festë ku në skenë u ngjitën edhe lojtarët e Tiranës të cilët festuan bashkë me mbështetësit e tyre kulmimin e një sezoni të gjatë të mbyllur me një sukses.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN