MENU
klinika

“Perlat” e këtij edicioni, për kë votoni?

Një shqiptar mes 10 golave më të bukur të UECL

27.05.2022 - 17:17

Pasi Roma ngriti trofeun e Conference League, UEFA ka nominuar 10 gola për të zgjedhur më të bukurin e këtij edicioni, që ishte i pari në llojin e vete dhe kulmoi me finalen e Tiranës.

Mes këtyre 10 golave, njëri nga mesi i fushës, spikat edhe ai Edon Zhegrovës, kur luante në fazën e parë me Basel. Një supergol i sulmuesit të Kosovës nga distanca, teksa gjen cepin e portës. Ju kë do të zgjidhnit?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN