MENU
klinika

Vdes edhe pasagjeri

Pamje nga aksidentit i rëndë në bypasin e Orikumit

16.05.2022 - 12:17

Rëndohet bilanci nga aksident i rëndë i ndodhur pak çaste më parë në bypassin e Orikum-Kaninë, në Vlorë. Mësohet se ka ndërruar jetë shoferi dhe pasagjeri që ndodhej më të.

Në pamjet e rënda nga vendngjarja shihet kamioni i rrënuar dhe i bërë “copë-copë”.

  • foto galeri
  • foto galeri