MENU
klinika

Ngjarja e rëndë në Kombinat

Polici plagos me armë kolegun brenda Komisariatit, dërgohet me urgjencë në spital

23.05.2022 - 22:03

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.3 në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se punonjësi i policisë, Ludian Zaimi, ka plagosur me armën e shërbimit kolegun e tij, Çaush Saliasi.

Menjëherë efektivi i plagosur është dërguar në spital në gjendje të rëndë, ndërkohë autori ndodhet në Komisariat.

7 ditë kohë për t’i dhënë fund krizës politike

Ministri bullgar merr në dorë krijimin e qeverisë së re

Medalje ari dhe rekord kombëtar

Luiza Gega, krenaria në Lojërat Mesdhetare

Punëtorët në grevë

Kaos në aeroportet e Evropës

“Premtimi për Shqipërinë dhe M. e Veriut duhet të ishte mbajtur”

Ministrja e Jashtme gjermane: Të përshpejtohen negociatat…