MENU
klinika

Anagnostopoulos u vrau vajzën

Prindërit e Caroline: Ai nuk do ta shohë më të bijën

17.05.2022 - 12:50

Babis Anagnostopoulos, i cili i mori jetën e tij dhe më pas një grabitje të dhunshme, i dënua dje me burgim të ndjeshëm. Tashmë dashuri e 20-vjeçares britanike janë shprehur se 34-vjeçari nuk do të shohë më vajzën e tij Lydia.

Babai i Caroline Crouch, David tha se ish-dhëndri i tij me shumë mundësi do të bëhet një “njeri i humbur” i mbyllur në një burg famëkeq, si ai i Korydallos.

“Kur ai ta dëmtojë, që shumë njerëz mendojnë se nuk do t’i mbijetojë, do të jetë një njeri tjetër, një njeri i thyer, më i vjetër se mosha e tij është në të vërtetë. Tani që fati i tij është i vendosur, Susan dhe unë mund të vazhdojmë. Kam ndërmend të ndryshojë emrin e Lidias me atë të nënës së saj, në mënyrë që ajo të mos lidhet me këtë krijesë të urryer.”

“Do të shikonim që ai kurrë nuk e shoh vajzën e tij ose të ketë ndonjë kontakt me të.”

Caroline Crouch, 19 vjeç, u vra majin e ka kaluar në vilën që jetonte me Anagnostopoulos.

Shqiptari ndihmoi autorin të arratiset

Del video, si u rrah biznesmeni grek në mes të rrugës

Rrahën për vdekje grekun jashtë një lokali nate

Dy shqiptarët akuzohen për vrasje me paramendim

Alexis Tsipras: Do ta paguani këtë gjë...

BE: Nuk i hapëm negociatat me Shqipërinë!

"Mitsotakis hiq dorë nga armët, le të bëjmë paqe!"

Politikani turk shpalos flamurin para Parlamentit të Greqisë

Në banak shisnin mish, por pas tij kokainë

Goditet banda shqiptare e drogës në Athinë