MENU
klinika

Fansat janë të sigurt...

Rihanna sjell në jetë fëmijën?

19.05.2022 - 11:00

Rihanna thuhet se sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, sipas një përdoruesje të Facebook, e cila pretendon se punon në spitalin ku ajo lindi. Këngëtarja fituese e Grammy-t konfirmoi për herë të parë shtatzëninë e saj në janar pasi u fotografua me barkun e rrumbullakosur krah A$AP Rocky-t.

Personi në fjalë ka bërë një postim të premten duke pretenduar se ylli me famë botërore ishte gati të lindte dhe se ajo kishte pastruar dyshemenë e spitalit. Menjëherë pas kësaj, ajo postoi një përditësim duke thënë se këngëtarja kishte sjellë në jetë një djalë.

Pregnant Rihanna Rocks Leather Mini Dress During Fashion Show in Paris |  PEOPLE.com

Kujtojmë që këngëtarja tha gjatë një interviste për Elle në muajin mars se ishte në tremujorin e tretë të shtatzëninë. Nisur nga kjo, fansat besojnë se këngëtarja ka lindur në maj. Megjithatë, ende nuk ka një konfirmim zyrtar se këngëtarja ka lindur.

 

When Is Rihanna's Baby Due? Pregnant Star Reveals Due Date

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fotoja që i tha të gjitha

Prisni pak! Rihanna është shtatzënë?!

“Çdo gjë më duket si sfidë më vete...”

Rihanna tregon si po e përballon shtatzëninë