MENU
klinika

Përgjigjen nuk e prisnim

A do të rikthehej Kiara Tito me ish-të dashurin?

30.06.2022 - 10:26

Moderatorja e “Style Star Show”, Kiara Tito ka folur si rrallëherë për jetën e saj private. Ajo zbuloi se është beqare dhe se nëse ish i dashuri i saj do i kërkonte të rikthehej, ajo do e mendonte si mundësi.

“Cfarë do bëje nëse ish-i jot të kërkon të riktheheni?”, u pyet Kiara. Ajo u tregua shumë e sinqertë dhe e hapur teksa tha: Do ta rimendoja”, tha bukuroshja në “Goca dhe Gra”.

Sakaq, Kiara ka folur sërish për lajmet që qarkulluan së fundmi se ka nisur një romancë me Mozzik.

Ajo ka hedhur poshtë çdo dyshim të mundshëm që lidhej me të dhe me reperin, duke sqaruar kështu gjithçka./abcnews.al

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Dhe paska një arsyje të veçantë

Për herë të parë Butrinti poston foton e….

Ja për çfarë bëhet fjalë

Kiara Tito zbulon surprizën e rradhës